Prihlásenie

zavrieť

Meno (e-mail):

Heslo:

Registrácia pozorovateľa
Staňte sa naším pozorovateľom počasia
Registrácia vám umožní prispievať údajmi do sekcie aktuálneho počasia. Budete môcť taktiež odosielať fotografie do našej galérie, písať články a zapájať sa do diskusie na našej stránke.

Pre registráciu prosím vyplňte nasledujúci formulár.
ŽIADOSŤ O REGISTRÁCIU
Môžete, ale nemusíte zadať vaše skutočné meno
na túto adresu vám pošleme potvrdenie o registrácii
zadajte vaše Meno a Priezvisko
na toto číslo vám bude bezplatne zaslaný aktivačný kód

+421

Heslo vám bude zaslané po vybavení žiadosti


Upozornenie: Všetky údaje v žiadosti sú povinné. Žiadostiam s nekompletnými alebo chýbajúcimi údajmi sa venovať nebudeme.

Odoslaním žiadosti o registráciu súhlasite nasledovnými podmienkami: (zobraziť v novom okne)Kontrolná otázka - zadajte druhé písmeno z abecedyPo odoslaní bude vaša žiadosť preverená. Do 3-5 pracovných dní vám zašleme SMS s aktivačným kódom a potvrdenie o registrácii.

V prípade akýchkoľvek otázok, či nejasností, nás kontaktujte na info @ meteoinfo.sk

Prečo musím zadať telefónne číslo?
Na telefónne číslo, ktoré zadáte, Vám pošleme aktivačný kód. Ten zadáte pri prvom prihlásení. Aktivácia účtu slúži na to, aby sme mohli jednotlivých pozorovateľov jednoznačne identifikovať a zabrániť tým zneužívaniu registrácie na našu stránku.
Meteoinfo.sk sa zaväzuje, že údaje, ktoré zadáte do tohto formulára, budú použité len pre vnútornú potrebu a bez Vášho súhlasu nebudú zverejnené ani poskytnuté tretím stranám. SMS s aktivačným kódom bude zaslaná bezplatne.